İnovasyon

İnovasyon

Firmamız bütün AR-GE çalışmalarını siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yaparak bu alanda kullanıcı deneyimlerini göz önüne alarak ürünlerini geliştirmektedir.

Kart okuyucu çöp şut sisteminin siz değerli müşterilerimize sağladığı lüks ve güvenilirlik bakımından yaptığımız özel tasarımın çocuklarınız için son derece önem verdiğimiz bir AR-GE çalışması olduğunu belirtmek isteriz.

Kart okuyucu sistemde çöp şutu kapaklarının çocukların açmasını önleyerek olası bir durumda çocukların baca boşluğuyla karşılaşmasını en minimuma indirerek riski ortadan kaldırmak için ayrıca düşünülmüştür. Ayrıca ortak kullanım olan bu sistemde site yönetimlerinin istek doğrultusunda site sakinlerinin birbirlerinin hak ve komşu ilişkilerinin korunması bakımından çok bloklu olan sitelerde sistemi en çok hangi blok hangi daire kullandığını kapak aç-kapa sayacı sayesinde görülerek ve Aidat ödemeyen site sakinlerinin çöp şutu kart okuyucularının iptal edilerek sistemin kullanmaları önlenerek, ödeme yapan site sakinlerinin haklarını koruma amacı da gözetilmiştir.

Gözütok Üretim Yönetim Sistemi

Firmamız kendi bünyesinde geliştirdiği online üretim yönetim sistemi ile müşterilerimizin teklif aşamasından başlayarak montaj süresine kadar geçen tüm süreçte online olarak iş akışını kolayca takip ederek zamandan tasarruf sağlayıp iş verimliliğini ve hızını arttırmaktadır.
Gözütok olarak alt yapımızı ilerleyen teknoloji ve değişen hayat standartlarına uyum konusunda en hızlı ve mükemmel şekilde uygulamaktan gurur duymaktayız.


Gözütok'u Tercih Edenler