Gözütok Metal

Hikayemiz

Binalarda

Duyarlı ve çevreci akıllı sistemler geliştiriyoruz.

DAHA FAZLA BİLGİ

Binalarda

Duyarlı ve çevreci akıllı sistemler geliştiriyoruz.

DAHA FAZLA BİLGİ

Gözütok Metal

Yolculuğumuza 1965 yılında aile şirketi olarak başladık. Bu topraklarda kurulan ilk çöp şutu markası olmanın gururu ile büyüdük ve geliştik. Bugün Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarında, ondan fazla ülkede iki milyon kişiye ulaşan ürünümüz ve marka değerimizle insanların hayatını kolaylaştıracak çözümler üzerine çalışıyoruz.

Bugün, üretim alanımızda Türkiye’nin en köklü ve en büyük markasıyız. Özellikle çöp atıklarının doğru ayrıştırılması ve kolay toplanması için geliştirdiğimiz yeni nesil çöp şutu çözümlerimizle dünya çapında bir marka olduk ve ürettiğimiz çözümlerle büyümeye devam ediyoruz.

Fabrika Tanıtım Filmi

Çözümlerimiz

Biz, ürettiğimiz ürünler ve teknolojik temeller üzerine kurduğumuz çözüm kabiliyetimizle duyarlı yaşam alanları oluşturuyoruz. İnsanların yaşam biçimlerine yine insanı merkez alarak dokunuyoruz. Ürettiğimiz ürünler ve kullandığımız teknolojilerle temiz ve sağlıklı bir çevre bilinci oluşturmak ve başta insan olmak üzere, birlikte yaşadığımız tüm canlıların hayatını kolaylaştırmak istiyoruz.

Çevresel Duyarlılık

Yaşadığımız dünyanın bize ihtiyacı var. Her gün artan atıklar, evimizin kendini onarmasını daha da zorlaştırıyor. Bilinçli bir geri dönüşüm modeli ile atığımızı ayrıştırıp, minimuma indirerek dünyamızı iyileştirmemiz gerek.

Biz dünyamızı önemsiyoruz. Çünkü daha temiz ve yaşanabilir bir ev hayal ediyoruz.

Sürdürülebilirlik

Yüksek yaşam kalitesiyle yaşanabilir bir gelecek sağlayan dünyamıza katkıda bulunmak istiyoruz. Bunu, müşterilerimiz için çözümler yaratarak ve mevcut kaynakları en iyi şekilde kullanarak yapıyoruz. Sürdürülebilir bir geleceğe olan katkımızı değer yaratacak Ar-ge çalışmalarımız ile destekliyoruz.