Ürünler

Tunel Kalıp Sistemi

Tünel Kalıp Sistemi Nedir?

İnşaat projelerinde kullanılan bir yöntemdir. Bu sistemde, perde ve döşeme betonu aynı anda dökülerek monolitik bir yapı oluşturulur. Tünel kalıplar, hızlı kurulum ve beton dökümü sağlar, inşaat süresini kısaltır, prefabrikasyon ve ölçüsel doğruluk avantajı sunar.

Kısa sürede büyük projeler

Daha düşük maliyet

Ölçüsel doğruluk

Güvenilir inşaat

Geniş kullanım alanı

Tünel Kalıp Sistemi Tanıtım Filmi

Hız ve Kaliteyi Bir Araya Getirin.

Gözütok Tünel Kalıp Sistemleri, beton yüzeylerin yüksek kalitesini garanti eder. İnce işçilikte dahi düzgün bir beton yüzeyi elde edebilirsiniz. Bu da sıva gerektirmeyen beton yüzeylere sahip olmanızı sağlar, zaman ve maliyet tasarrufu sağlar.

tunel Panel
Image

Uzun Süreli Kullanım

Gözütok Tünel Kalıp Sistemleri nin bir diğer avantajı düşük maliyetidir. Kalıplarımızın bakım gerektirmeden 500 kez kullanılabilmesi, nihai maliyetlerin diğer sistemlere göre daha ekonomik olmasını sağlar.

Ayrıca, prefabrikasyon imkânı sunan sistemimiz, tamamlayıcı yapı elemanlarının önceden üretilere zaman ve işçilik tasarrufu sağlamasına olanak tanır.

İnşaatın Güvenilir Yolu.

Güvenlik, Gözütok Tünel Kalıp Sistemleri nin en önemli odak noktalarından biridir. Sistemimiz, güvenli çalışma şartlarını sağlamak için şantiye sahasında uygun koşulların oluşmasını destekler.

İş güvenliği standartlarına uyumlu olan tasarımımız, inşaat sürecinde personelinizin güvende olmasını ve riskleri minimize edilmesini sağlar.

Bizi Tercih Edenler

Tünel kalıp sistemleri.